Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

Jeśli ostatnio otrzymaliście powiadomienie o braku dostępu robota Google do plików css i js w waszych witrynach, warto przyjrzeć się problemowi i poprawić kilka rzeczy w pliku robots.txt

środa, 17 czerwiec 2015 10:23

Zapraszam na JoomlaDay Polska 2015

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września 2015 roku odbędą się polskie Dni Joomla!. Dziesiątki użytkowników Joomla, programistów i specjalistów przybędzie do Gdańska, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami.

wtorek, 02 czerwiec 2015 20:22

Bezpieczeństwo w Joomla! - Joomla! Security

Chcesz wiedzieć co zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo swojej strony w Joomla!? Zapraszam do obejrzenia materiału wideo zarejestrowanego podczas IV Joomla! User Group - Silesia.

środa, 13 maj 2015 12:40

Zaktualizuj swój plik robots.txt

Możesz tego nie wiedzieć, ale od wersji Joomla! 3.3 plik robots.txt został nieco zmodyfikowany aby poprawić SEO. Ma to także wpływ na wynik testu "Mobile-Friendly Test - Google". Jeśli zależy ci na optymalizacji Twojej strony, sprawdź i zaktualizuj swój plik robots.txt

Już 28 marca 2015 o godzinie 15:00 rozpocznie się kolejne spotkanie JUG-Silesia. Tym razem spotykamy się w Gliwicach na Politechnice Śląskiej.

Od jakiegoś czasu można zauważyć ogromną aktywność "spamerów", którzy wręcz masowo rejestrują konta na Joomla oraz zakładają profile w komponencie K2. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu zaradzić?

Dzisiaj dowiedziałem się, że firma SuperHost wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia dla wszystkich witryn Joomla! i Wordpress. Spróbujmy przeanalizować co tak naprawdę się stało ...

poniedziałek, 17 listopad 2014 12:59

Joomla! User Group - Silesia #3

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie miłośników CMS Joomla!. Tym razem Joomla! User Group - Silesia odbędzie się w Zabrzu w zabytkowej kopalni "GUIDO".

środa, 13 sierpień 2014 12:31

Animate It! - Czyli animacje CSS dla Joomla!

Animate It! to! plugin dla Joomla!, opracowany w celu zapewnienia przyjaznego dla użytkownika rozwiązania pozwalającego stosować piękne animacje CSS3 w artykułach i modułach Joomla!.

środa, 06 sierpień 2014 10:35

Połowa wakacji - połowa ceny !

Połowa wakacji już za nami, aby jeszcze bardziej umilić Wam ten wakacyjny czas, wraz z serwisem Joomla-Monster.pl wpadliśmy na wspaniały pomysł.

Strona 1 z 12