Spolszczenie do Joomla 1.6

piątek, 14 styczeń 2011 10:08 | Napisał:  Michał Trzepizur
Kiedy będzie dostępny plik polonizujący Joomla! 1.6? Kiedy dostępne będzie spolszczenie do Joomla! 1.6 - te powtarzające się pytania słyszę cały czas. Więc jak to z tym spolszczeniem jest??


Od samego początku (wydanie 1.6 Beta1) trwały prace nad polskimi plikami językowymi dla Joomla! 1.6. Względem poprzednich wersji Joomla! plików tych przybyło i w sumie do przetłumaczenia zebrało się ich ponad 230. Mimo szczerych chęci i wkładu pracy zespołu tłumaczy nie udało się wszystkiego przygotować do dnia wydania wersji oficjalnej. Do samego końca developerzy wprowadzali zmiany w w/w plikach co powodowało "syzyfową pracę" każda już przetłumaczona zmienna musiała być dodawana jeszcze raz wraz z nowymi tłumaczeniami. W chwili obecnej PCJ! dysponuje gotową paczką językową, która przechodzi ostatnie testy i poprawki.

Kiedy będzie dostępne tłumaczenie dla Joomla! 1.6 ? - odpowiadam ; Niebawem :)
Gdzie szukać informacji o wydaniu tłumaczenia? - przede wszystkim na głównej witrynie PCJ www.joomla.pl, poza tym na forum.joomla.pl i oczywiście na moim skromnym blogu.Czytany 6235 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2013 18:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus