Podsumowanie po Joomla!Day Polska 2012

czwartek, 27 wrzesień 2012 18:23 | Napisał:  Michał Trzepizur

Na kilka dni po Joomla!Day Polska 2012 czas na moje prywatne refleksje. Przede wszystkim naprawdę bardzo się cieszę, że się udało. Opinie uczestników Joomla!Day Polska są naprawdę pozytywne. Warto wspomnieć, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał odmienne zdanie i chętnie się z nim podzieli. Przykładem jest  Pan, który zgłosił mi, że wszystko jest dobrze .. ale kawa nie nadaje się do picia a i pogoda nie dopisała. Jeśli w przyszłym roku będę w grupie organizacyjnej, dopilnuję aby kawa była lepsza, mogę też odtańczyć taniec słońca, mając nadzieję, że nie zaskoczy nas żaden deszcz czy silny wiatr.

Program konferencji był naprawdę bogaty w wykłady. Wiem, wiem - ciężko było być w kilku miejscach jednocześnie. Tych, którzy musieli wybrać pomiędzy dwoma wykładami odbywającymi się w tym samym czasie muszę pocieszyć  -  Ja w trakcie całej konferencji widziałem dokładnie trzy ! (w tym dwa swoje). Na większości z wykładów byłem "z doskoku", dosłownie na chwilę aby sprawdzić czy wszystko jest "OK".

Ogromne podziękowania przesyłam wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania Joomla!Day Polska i wszystkim, którzy zaufali nam i przybyli tak licznie na konferencję. Naprawdę warto było tak ciężko pracować aby zobaczyć, że jest w Polsce wspaniała społeczność Joomla!.

Niestety nie byłem na całym wykładzie Stefana Wajdy ale wiem, że niektórzy po jego dość szorstkich, aczkolwiek prawdziwych słowach wzięli sobie do serca fakt, że we "wspólnocie" siła. Nie wahajcie się ani chwili, pomagajcie tak jak możecie i umiecie.

Wszystkim sponsorom Joomla!Day Polska 2012 należą się ogromne brawa. Bez nich zorganizowanie J!Day nie byłoby możliwe. Wspierajcie ich, chociażby korzystając z ich komponentów, dodatków,  szablonów - dzięki temu zawsze będą mogli wspierać tak fantastyczne inicjatywy jak Joomla!Day

Mam także kilka ciekawych danych :

850szt - tyle wypito kaw/herbat

800szt - tyle zjedzono ciasta

50kg - tyle ciastek (kruchych) zniknęło ze stołów.

Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie Joomla!Day Polska 2012.

Czytany 3185 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 styczeń 2013 07:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus