Archiwum JED już dostępne

poniedziałek, 25 marzec 2013 19:47 | Napisał:  Michał Trzepizur

Jeśli szukasz rozszerzeń do Joomla! 1.5 - możesz być zdziwiony, że nie ma ich już w JED (główny katalog rozszerzeń). Na szczęście jest archiwum.

Wprowadzenie

Jakiś czas temu pisałem o tym, że wszystkie rozszerzenia w JED, które napisane zostały dla Joomla! 1.5 i nie mają wersji dla 2.5 lub 3.0 zostaną usunięte z katalogu rozszerzeń. Tak też się stało. Na stronie https://extensions.joomla.org/ nie znajdziemy już dodatków dla wersji 1.5.

Na szczęście developerzy udostępnili archiwum, w którym możemy znaleźć wszystkie dodane wcześniej rozszerzenia dla (nie wspieranej już) Joomla! 1.5.
Wiadomość ta umknęła mojej uwadze i nie jestem w stanie powiedzieć od kiedy archiwum jest dostępne. Skoro tak istotna informacja umknęła mojej uwadze, być może i Waszej również.

Archiwum rozszerzeń dla Joomla! 1.5

Dostępne pod adresem: http://archive.extensions.joomla.org/

Czytany 8888 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 marzec 2013 19:59
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus