JoomlaDay Poland 2013 - bilety już dostępne!

środa, 14 sierpień 2013 11:16 | Napisał:  Michał Trzepizur

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na JoomlaDay Poland 2013. Szczerze zachęcam do skorzystania z oferty i udziału w konferencji. Też tam będę !

Dzień Biznesu - 05.10.2013r. (250.00 zł)

Dzień Biznesu poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów. Do udziału - uczestnictwa w prezentacjach gości i wygłoszenia własnych prezentacji zapraszamy kadrę menadżerską agencji interaktywnych, firm webmasterskich, projektantów witryn, programistów, projektantów szablonów - wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem Joomla! w katalogu swoich produktów i usług.

Dzień Społeczności - 06.10.2013r. (150.00 zł)

Dzień Społeczności będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach. Do udziału zapraszamy wszystkich już korzystających z Joomla! i rozważających wykorzystanie Joomla! w swoich projektach - wydawców, administratorów, redaktorów witryn internetowych, projektantów, programistów i po prostu ciekawych wszystkiego, co dotyczy Joomla!.

Udział w dwóch dniach (300.00 zł)

Najlepsze rozwiązanie to zakup biletu na oba dni konferencji. To dwa dni ciekawych wykładów, rozmów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

W cenie biletu

W ramach opłaty konferencyjnej gwarantujemy oprócz niezwykłych przeżyć:

  • w każdym dniu do wyboru ok. 20 prezentacji,
  • stały dostęp do kawy :)
  • poczęstunek: słodycze i inne przekąski
  • ciepły posiłek
  • prospekt konferencji
  • pamiątkowe gadżety
  • koszulkę JoomlaDay Poland
  • losowane niespodzianki

Noclegi

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w tym samym budynku, w którym odbywać się będzie konferencja JoomlaDay Poland 2013 (hotel Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego)

Szczegóły

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.joomla-day.pl


źródło:www.joomla-day.pl

 

 

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego
Czytany 3119 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 sierpień 2013 12:12
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus