JoomlaDay Poland 2013 - ostatni moment na rejestrację

wtorek, 17 wrzesień 2013 10:09 | Napisał:  Michał Trzepizur

To już ostatnie dni na podjęcie decyzji i zgłoszenie udziału w JoomlaDay Poland 2013. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Dla uczestników przewidziane są nagrody o łącznej wartości przekraczającej 20000 zł

Dla kogo jest JoomlaDay?

JoomlaDay jest spotkaniem zarówno pasjonatów Joomla, jak i „zwykłych” użytkowników - administratorów, wydawców, programistów, twórców, projektantów witryn internetowych. Dla wszystkich, którzy używają Joomla lub chcą korzystać z Joomla. Dla każdego JoomlaDay będzie niezwykłym doświadczeniem. Nigdzie indziej nie spotkasz w jednym miejscu i czasie tylu ciekawych ludzi, których łączą wspólne problemy, zainteresowania i pasja. Nigdzie indziej nie będziesz mieć okazji do bezpośredniej rozmowy z tyloma specjalistami Joomla znanymi tylko z Internetu.

Jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy JoomlaDay jest dla Ciebie, przejrzyj relacje z JoomlaDay 2012. W tym roku spotkanie będzie co najmniej równie wspaniałe. Z Tobą będzie jeszcze wspanialsze.

Co Ci da udział w JoomlaDay?

Każdy dzień JoomlaDay wypełniony będzie atrakcyjnym programem. Oferujemy Ci każdego dnia do wyboru ponad 15 prezentacji. Ty decydujesz, w których weźmiesz udział. Możesz ustalić dla siebie taki program, jaki Ci najbardziej odpowiada - prezentacje odbywać się będą równocześnie w 3 salach.

Każdego dnia przewidzieliśmy również czas na swobodne rozmowy - podczas przerw między prezentacjami, dłuższej przerwy obiadowej, a w Dniu Biznesu także podczas kolacji biznesowej. Wszystkim chętnym zapewniamy także możliwość wspólnych rozmów w niewielkiej salce konferencyjnej.

Każdy wyjedzie z JoomlaDay bogatszy nie tylko o nowe znajomości i kontakty, ale również o potężną dawkę nowej wiedzy o Joomla.

Do kiedy trzeba się zarejestrować

Rejestracja na JoomlaDay Polska 2013 będzie prowadzona aż do wyczerpania wolnych miejsc. W ubiegłym roku miejsc zabrakło na tydzień przed terminem spotkania. Przejdź na stronę wydarzenia i już dzisiaj kup bilet

Nagrody od Sponsorów JoomlaDay Poland 2013

Każdy z uczestników ma szansę na wyśmienite nagrody, które ufundowali sponsorzy JoomlaDay Poland 2013.

  • GavickPRO - kilkadziesiąt pakietów gadżetów i duża zniżka na zakup subskrypcji "Developer" dla wszystkich uczestników konferencji
  • redCOMPONENT - 25 rocznych pakietów subskrypcyjnych o łącznej wartości 5400 zł
  • Joomla-Monster - 50% zniżki na zakup szablonów i rozszerzeń.
  • Oktawave - dla każdego uczestnika 74 zł na start z Joomla! w chmurze Oktawave
  • StackIdeas - 30 pakietów subskrypcyjnych o łącznej wartości 5800 zł
  • JAMP - 20 rocznych pakietów subskrypcyjnych o łącznej wartości 1500 zł

 

Zapraszamy!

{youtube}9W2TTBuPrhU{/youtube}


źródło: www.joomla.pl
autor: Sebastian Dajnowiec

Czytany 3484 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 wrzesień 2013 14:49
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus