JoomlaDay Poland 2014

czwartek, 05 czerwiec 2014 12:27 | Napisał:  Michał Trzepizur

Po raz kolejny Fundacja PCJ Otwarte Źródła zaprasza wszystkich miłośników Joomla! na III JoomlaDay Polska. Tym razem impreza odbędzie się 20 i 21 września, w Warszawie, w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

W sobotę i niedzielę, 20 i 21 września 2014 roku odbędą się polskie Dni Joomla!. Dziesiątki użytkowników Joomla!, programistów i specjalistów przybędzie do Warszawy, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami. W Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych odbędą spotkania, prezentacje i warsztaty na różne tematy związane z obsługą systemu Joomla!.

Sobota, Dzień Biznesu poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów. Niedziela, Dzień Społeczności będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach. Uczestnicy wezmą udział w licznych prezentacjach.

Początkujący poznają dobre praktyki budowania witryn w Joomla!. Profesjonaliści zgłębiać będą tajniki projektowania oraz prowadzenia biznesu w oparciu o Joomla!. Więcej informacji na www.joomla-day.pl

Kiedy można kupić bilet?

Bilety będzie można zakupić z początkiem lipca 2014r. JoomlaDay Poland to impreza odpłatna a koszt biletu przedstawia się następująco:

Dzień biznesu - 170 zł
Dzień społeczności - 130 zł
Dwa dni - 250 zł

Prezentacje i prelegenci

Listę prezentacji i prelegentów znajdziecie pod adresem: http://www.joomla-day.pl/program/prezentacje.

Zgłoś swoją prezentację

Jeśli masz pomysł na prezentację, chcesz podzielić się swoją wiedzą z uczestnikami JoomlaDay, możesz zgłosić propozycję swojej prezentacji na stronie http://www.joomla-day.pl/zglos-swoja-prezentacje.

Zostań sponsorem

JoomlaDay jest imprezą służącą promocji Joomla oraz związanych z Joomla produktów i usług. Organizowana jest już po raz trzeci. JoomlaDay stwarza wyśmienitą okazję do prezentacji i promocji swojego biznesu.

JoomlaDay Polska organizowany jest na zasadach non-profit. Środki pozyskane od Sponsorów pozwolą sfinansować niezbędne koszty organizacyjne oraz druk materiałów promocyjnych.

Więcej informacji na temat możliwości zostania sponsorem znajdziecie tutaj: http://www.joomla-day.pl/sponsorzy/zostan-sponsorem

Media społecznościowe

Pomóż w promocji JoomlaDay Poland 2014. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z informacjami o imprezie.

Facebook: JoomlaDay Poland
Twitter: JoomlaDay Poland
Google+: JoomlaDay Poland

 

 

Czytany 2917 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 czerwiec 2014 13:00
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus