Panel administracyjny - inny niż zwykle

czwartek, 13 maj 2010 08:57 | Napisał:  Michał Trzepizur
Każdy, kto znudził się już standardowym wyglądem panelu administracyjnego w Joomla (Kherpi), powinien zainteresować się propozyją udjamaflip.com. Udjamaflip, bo tak nazywa się proponowany przeze mnie szablon wnosi ogromne zmieny, którym nie jeden użytkownik Joomla nie będzie w stanie się oprzeć.

Szablon panelu administracyjnego Udjamaflip zdecydowanie różni się od Kherpi, do którego przywykliśmy przede wszystkim dlatego, że zmieniła się całkowicie kolorystyka. Szablon jest darmowy.
W chwili obecnej najnowsza wersja to 0.9.2. Udjamaflip oparty został na jquery, jest bardzo funkcjonalny, można otwierać kilka zadań na raz, minimalizować i powiększać otwierane okna. Jego możliwości można porównać do "okienek" w Windows. Wszystkich ciekawych nowego rozwiązania zapraszam do pobierania (obecnie nadal jest to wersja beta).

Można również zobaczyć szablon w "akcji". Poniżej znajdziecie link do wersji demo, login oraz wymagane hasło.

www: http://dev.udjamaflip.com/demo1/administrator/
login: demo
hasło: d3m0

Czytany 7963 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2013 18:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus