Open Source Awards - czy tym razem Joomla! wygra?

sobota, 11 wrzesień 2010 16:04 | Napisał:  Michał Trzepizur
Nagrody Open Source mają tyle samo lat co Joomla!. Impreza odbywa się pod patronatem PACT Publishing. Dawniej konkurs nosił nazwę Open Source CMS Award, ale teraz ma szerszy zakres zakres i odnosi się do wszystkich projektów Open Source. W ubiegłym roku nagrodę główną otrzymał Wordpress, mam nadzieję, że w tym roku będzie nieco inaczej i CMS Joomla! stanie na najwyższym podium.

Jak zagłosować ?

Można głosować dwa razy: w pierwszej turze, która kończy się 17 września, w turze tej można wyznaczyć swój ulubiony projekt Open Source w każdej kategorii. Pięć najlepszych projektów z każdej kategorii przejdzie do drugiej rundy. Końcowe głosowanie (druga tura) rozpocznie się 27 września i zakończy się 5 listopada. Ogłoszenie wszystkich wyników odbędzie się 15 listopada.

PACT Publishing utworzył kilka kategorii, w których możemy oddać głos na najlepszy projekt Open Source. Pięciu najlepszych z każdej kategorii przechodzi do finału.


A ja chcę głosować na Joomla! - jak mam to zrobić?

Jeśli Twoim faworytem jest CMS Joomla! możesz zagłosować w dwóch kategoriach:

1. Open Source CMS - tutaj znajdziesz formularz do oddania głosu
2. Hall of Fame CMS - tutaj znajdziesz formularz do oddania głosu


A kto wygrywał w ubiegłych latach ?

Pełna lista zwycięzców z ubiegłych lat znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu. Przypominam, że nominacje będą zamknięte 17 września a od 27 września rozpoczyna się już regularne głosowanie na pięciu najlepszych.

 

Czytany 4359 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2013 18:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus