Zadbaj o administrację swojej witryny

joomla_front"Tym, co odróżnia Joomla! od innych systemów, jest zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności. W efekcie każdy, bez technicznego przygotowania, może przy pomocy Joomla! budować i zarządzać swoim małym czy potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania".

 Nie możemy jednak zapomnieć o administracji !


Administracja system CMS Joomla! to praca czasochłonna i wymagająca sporej wiedzy. Podczas prowadzenia witryny opartej na Joomla! należy nie tylko pamiętać o systematycznej aktualizacji samego skryptu ale także wszelkich dodatków, modułów czy komponentów. Wiele osób błędnie uważa, że po zakończeniu prac nad stroną  i opublikowaniu jej w internecie nie wymaga ona stałej opieki administracyjnej. Jednak ciągłe zmiany, poprawa zabezpieczeń, nowe wydania zainstalowanych wcześniej dodatków zmuszają nas do stałej i systematycznej pracy nad poprawą działania naszej witryny.

Każdego dnia pojawiają się nowe wirusy, trojany i exploity, które użyte przez niepowołane osoby mogą w jednej chwili zniweczyć naszą całą pracę włożoną w tworzenie witryny internetowej. Dlatego tak ważne jest aby administracja systemem CMS Joomla! była rzetelna i fachowa.

podpis_michal


Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2013 18:27
Więcej w tej kategorii: « 404 Regulamin sprzedaży »