Joomla! User Group - Silesia #3

poniedziałek, 17 listopad 2014 12:59 | Napisał:  Michał Trzepizur

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie miłośników CMS Joomla!. Tym razem Joomla! User Group - Silesia odbędzie się w Zabrzu w zabytkowej kopalni "GUIDO".

 

Kopalnia GUIDO - Zabrze

Główny sponsor III Joomla! User Group - Silesia

 

Trzecie już spotkanie JUG-Silesia odbędzie się w dość niecodziennych warunkach, bo 320m pod ziemią. Dzięki uprzejmości dyrekcji kopalni GUIDO w Zabrzu, która udostępniła nam salę, mamy szansę skorzystać z tej niecodziennej możliwości. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Joomla! - na pewno będzie ciekawie.

Podczas trzeciego spotkania możecie wysłuchać kilku ciekawych wykładów:

Adam Krajewski - "Social Media"

Opis: Ostanie lata stały się erą „mediów społecznościowych” i każdy kto poważnie myśli o działalności gospodarczej musi zwrócić dużą uwagę na „social”.

Moja prezentacja pomoże zrozumieć jak działają media społecznościowe w Polsce, jak zyskać uwagę klientów, jak tworzyć interesujący i angażujący kontent.

Omówię płatne oraz bezpłatne systemy i programy do automatyzacji social (oszczędność czasu). Porozmawiamy o współpracy Facebooka z Joomla oraz o monitorowaniu mediów społecznościowych.


Mateusz Grabowski - "Prosta konfiguracja sklepu internetowego w 33 krokach"

Opis: Zastanawiałeś się nad sklepem internetowym? Połącz Joomla z VirtueMart-em i stwórz naprawdę potężny i funkcjonalny sklep. Chociaż trochę pracy Cię czeka ...


Michał Trzepizur - "Social Media i Joomla"

Opis: W trakcie spotkania przedstawimy różne rozwiązania, dzięki którym możesz połączyć swoją stronę z mediami społecznościowymi. Dowiesz się, jak zainstalować i skonfigurować dodatki, moduły i komponenty, które ułatwią ci pracę z Joomla! i Social Media oraz wpłyną na zwiększenie atrakcyjności Twojej witryny.


Co, Gdzie, Kiedy ?

Termin: 29.11.2014

Miejsce: Zabrze, Kopalnia GUIDO, ul. 3 Maja 93 (Komora badawcza nr 8)

Start: godzina 15:00

Wstęp: bezpłatnie (wymagana rejestracja)

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona


Rejestracja:

Rejestracji możecie dokonać na stronie www.jug-silesia.joomla.pl

 

 

 

Czytany 4992 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 listopad 2014 13:37
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Michał Trzepizur

Michał Trzepizur

Administrator Joomla! Wiceprezes Fundacji PCJ "Otwarte Źródła". Twórca programu JAMP (lokalny serwer dla Joomla!). Administrator Polskiego Centrum Joomla!. Zawodowo związany z branżą IT. Od wielu lat zajmuje się administracją witryn opartych o CMS Joomla!.

comments powered by Disqus